SIKÇA SORULAN SORULAR

Nasıl sipariş oluşturabilirim?

Online sitemiz üzerinden kolay ve hızlıca siparişinizi oluşturabilir ya da Instagram sayfamızdan dm yoluyla iletişime geçip siparişinizi verebilirsiniz.

Sepetimde hangi detayları görebilirim?

Sevdiğiniz ve satın almak istediğiniz ürünleri, bunların adetlerini, bedenlerini ve birim tutarları ile toplam alışveriş tutarınızı ve kargo bedelini sepetinizde görebilirsiniz.

Hediye paketi yapıyor musunuz?

Tüm siparişlerinizi özel logo baskılı kağıtlara sararak, kuru çiçekler ve hoş bir kokuyla paketliyoruz. Her paketimiz halihazırda bir hediye paketi.

İstediğim zaman kargoya teslim ediyor musunuz?

Bunun için bizimle Instagram sayfamızdan mesaj yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

Siparişimi nasıl takip edebilirim?

Siparişiniz kargoya teslim edildiğinde size sms yoluyla bilgisi gelecektir. Mesajda bulunan takip numarasıyla, ilgili kargo firmasının resmi web sitesinden siparişinizi takip edebilirsiniz.

Siparişimde ürünler eksik,yanlış ya da hasarlı geldiyse ne yapmalıyım?

Kargo şirketinden paketinizi teslim alırken gönderide açılma, yırtılma, ezilme, ıslanma vb. bir sorun olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer paketiniz hasar görmüş bir şekilde gelmiş ve içerisindeki ürün/ürünler eksik ise, kargo firmasından hasar tespit tutanağı tutulmasını isteyiniz.

Paketiniz hasarsız bir şekilde size teslim edilmiş fakat siparişinizdeki ürün/ürünler eksik ise; sipariş bilgileriniz ve eksik ürün/ürünlerin numarası ile birlikte [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.